Лікування алопеції

У відділенні трансфузіології та клітинної терапії проводиться лікування алопеції або облисіння

Після первинної консультації у відділенні трансфузіології та клітинної терапії, при необхідності консультації суміжних спеціалістів та дообстеження, пацієнту призначається курс лікувальння алопеції.

Вартість однієї процедури: 1500 грн.

Курс: 4 процедури

Додаткова інформація за телефонами:

(045) 94-4-40-94, (098) 026-36-00

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 15.45

Що таке алопеція?

Алопеція – патологічне випадіння і порідіння волосся зворотнього характеру без формування рубцевої тканини, включають такі найпоширеніші ноозологічні форми, як андрогенетична алопеція, “гніздова” алопеція, дифузне випадіння волосся тощо. У генезі алопецій беруть участь різні чинники, в той же час класичне терапевтичне лікування не завжди достатньо ефективне, що призводить до пошуку і впровадження нових засобів і методик лікування, в тому числі інєкційних. В останні роки в різних областях медицини поширення став отримувати метод введення аутоплазми, збагаченої тромбоцитами, так звана PRP-терапія.

Який механізм дії PRP-терапії при алопеціїї?

Збагачена тромбоцитами плазма – аутологічний концентрат плазми з великим в порівнянні з рівнем в загальній крові кількістю тромбоцитів.

Регенеративні можливості PRP зумовлені дією факторів росту, а саме тромбоцитарного фактору росту, трансформуючого фактору росту, фактору росту ендотелію судин, інсуліноподібного фактору росту і їх ізоформ. PRP стимулює синтез колагену і гіалуронової кислоти, утворення нових кровоносних судин і жирових клітин, зростання кератоцитів і збільшення кількості фібробластів.

PRP стимулює ріст волосся і запобігає випадіння волосся. Дуже хороші результати отримані при лікуванні андрогенної алопеції, в разі якої PRP стимулює проліферацію та диференціювання стовбурових клітин у волосяному фолікулі.

PRP оновлює шкіру: поліпшує еластичність шкіри, її тонус, текстуру, тон, зволоженість. Фактори росту покращують клітинне загоєння в ураженій області і прискорюють процес загоєння, що призводить до гарних результатів при лікуванні алопецій.

Перевагою лікування цим методом є мінімальний ризик ускладнень. Реакцій відторгнення немає, так як для лікування використовується власна тканина пацієнта.

Як проходить сама процедура?

  • Забір крові: у пацієнта забирається його венозна кров з периферійної вени за допомогою катетера у спеціальну пробірку;
  • Виготовлення препарату: пробірка центрифугується на спеціальній центрифузі, внаслідок чого отримуємо збагачену тромбоцитами плазму PRP;
  • PRP-терапія: для місцевої анестезії використовується знеболювальний крем, після чого проводять ін’єкції збагаченою тромбоцитами плазмою в зону ураження;
  • Процедуру повторюють 4 рази з інтервалом 14 діб;
  • На одну ін’єкцію пацієнт витрачає не більше 30 хвилин, в той же день людина повертається додому і веде звичайний спосіб життя.