Плазмоліфтинг

У відділенні трансфузіології та клітинної терапії проводиться
плазмоліфтинг


Після первинної консультації у відділенні трансфузіології та клітинної терапії, при необхідності консультації суміжних спеціалістів та дообстеження, пацієнту призначається курс плазмоліфтингу.

Вартість однієї процедури (одна зона – шкіра обличчя): 1500 грн

Вартість однієї процедури (три зони – шкіра обличчя, в області шиї та зони декольте): 3000 грн

Курс: 4 процедури

Додаткова інформація за телефонами: +38(04594) 4-40-94, +38(098) 026-3600

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 15.45

Що таке плазмоліфтинг?
Луківальний плазмаферез – процеура, що полягає у видаленні плазми з крові пацієнта з подальшим її заміщенням сольовими розчинами, аПлазмоліфтинг ще називають безопераційним ін’єкційним омолодженням, що базується на властивостях нашої власної крові. Після забору вашої крові (не більше, ніж при здачі аналізів в поліклініці), з неї виділяється плазма, збагачена великою кількістю тромбоцитів. Наголошуємо, що все це проводиться в умовах стерильності та за допомогою спеціалізованого обладнання.
Підготовлена плазма буде вводитись в проблемні зони через тонкі голки. Сеанс триває не більше півгодини і не приносить жодного дискомфорту!

Що дає процедура?
Після потрапляння тромбоцитів у внутрішні шари шкіри, вони активізують природні механізми регенерації. Процедура запускає механізм міжклітинного метаболізму (обміну речовин), посилює синтез колагену, еластину і гіалуронової кислоти, що відповідають за свіжість, пружність і еластичність шкіри. Ефект, помітний неозброєним оком, з’являється вже після 4 сеансів. І все це без використання шкідливих хімічних препаратів, або необхідності «лягати під ніж»! Кожна серія ін’єкцій проводиться з інтервалом 7-14 днів, необхідний проміжок часу між процедурами визначає лікар індивідуально.

Омолодження плазмою використовується не лише для боротьби зі старінням шкіри обличчя (дряблість, мімічні зморшки), а й для омолодження шкіри в області шиї та декольте. Ви гарантовано скинете з себе багаж 5-10-ти років. Ваші груди знову будуть приковувати до себе погляд!

Досягти так званого ефекту «фарфорового личка» – шкіра стає ніжною, як у немовляти і немовби світиться зсередини, вирівнюється тон шкіри, на щоках з’являється здоровий рум’янець. Особливо ми б хотіли порадити цю процедуру чоловікам і жінкам, що курять. Адже під дією нікотину шкіра набуває нездорового землистого, блідого відтінку, стає сухою і вразливою.

Усунення шрамів та застійних плям від вугрових висипань (постакне), пришвидшення регенерації шкіри після глибокого хімічного пілінгу. Ви перепробували всі варіанти і ніяк не можете позбутись від жахливих шрамів?! Дозвольте вашому організму самостійно усунути цю проблему!

Як проходить сама процедура?
– Забір крові: у пацієнта забирається його венозна кров з периферійної вени за допомогою катетера у спеціальну пробірку;
– Виготовлення препарату: пробірка центрифугується на спеціальній центрифузі, внаслідок чого отримуємо збагачену тромбоцитами плазму PRP;
– PRP-терапія: для місцевої анестезії використовується знеболювальний крем, після чого проводять ін’єкції збагаченою тромбоцитами плазмою в зону ураження;
– Процедуру повторюють 4 рази з інтервалом 14 діб;
– На одну ін’єкцію пацієнт витрачає не більше 30 хвилин, в той же день людина повертається додому і веде звичайний спосіб життя.

Протипоказання до плазмоліфтигу!
Як і будь-яка інша косметологічна процедура, плазмоліфтинг має певні протипоказання:
– період вагітності та годування груддю;
– цукровий діабет;
– онкологія;
– гепатити;
– хвороби нирок та серця;
– імунодепресивні стани та аутоімунні захворювання в стадії загострення.

Курс: 4 процедури